מכתבי תודה

ב”ה
לכבוד אור וצוות אימפקט
שלום!
שמי אפי ,מלגאי שלכם ורציתי לומר לכם כמה מילים.
קודם כל תודה! על התמיכה הכלכלית זה מאד עוזר ומאפשר להתמקד בלימודים.
תודה נוספת על מסגרת ההתנדבות שזה גם כן דבר מאד יפה בעיני ואני מאחל לעצמי
ולכולנו שנדע לתת ולתרום עתה , ובכלל.

יש רוח מצויה קרה האומרת ש:
“אין להיות פראייר”,
“מה זה נותן לך (מעשייך)”= כלומר תתרגם את מעשייך ל”ירוקים” ואז יהיה להם ערך,
“מה אתה מקבל מזה “, וכו”….
יש אפילו שאומרים שהאיבר הכי רגיש אצל האדם זה הכיס שלו……

אני רוצה לספר לכם על אדם בשם רועי קליין ז”ל.
רועי מפורסם בציבור במעשה הגבורה שעשה בבינת ג”בל – כשקפץ על רימון במטרה להציל את חיי חייליו –אחיו.
חוץ ממעשה זה שמראה בצורה בולטת שיש יסודות אחרים המניעים את האדם,
יש גודל ויופי בחיים שהאדם שייך אליהם (לב טוב , אהבה , מוסר),
אני רוצה לספר לכם דבר נוסף שגם מבטא מאישיותו המאירה.

רועי בין התפקידים שעשה בצבא יצא ללמודים ובחר ללמוד תעשייה וניהול. בפרויקט גמר שלו בחר נושא מקורי לעבודת הגמר. בדרך כלל במקצוע זה , לוקחים גוף וכותבים עבודה איך מייעלים אותו, איך שיהיו כמה שפחות הוצאות ויותר הכנסות, כמה שיותר לקחת ופחות לתת.
רועי ושותפו (בני), סברו שבמקום לכתוב עבודה שגרתית יהיה יותר ערכי לכתוב עבודה העוסקת בהתייעלות גוף העוסק בצדקה וחסד. כמה שאתה יותר נותן אתה יותר מרוויח.
כך כתב במבוא לעבודתו:
“בעוד שבד”כ אנו חוקרים ומנסים לייעל מערכות השייכות לחברות כלכליות או ממשלתיות, אפשר גם לנסות ולייעל את ארגוני הצדקה והחסד וליצור חסד מאורגן.
הלוא כל ייחודו של עם ישראל הינו עולם החסד, הצדק והיושר…..
ואיך דווקא בבואנו לעסוק במקצוע הנועד בעיקר להשתפר, להשתכלל ולהצטיין, נזניח דווקא את עולם החסד?!
מצב בו עולם התעשייה …זוכה לתשומת לב ניהולית, לייעול מערכות ברמות רזולוציות גבוהות מאוד, ומנגד עולם החסד והצדקה נשאר מוזנח מבחינה ניהולית , חובבני , לא מקצועי ולא מאורגן – הינו מצב לא סביר בעליל.

מצוות הצדקה וגמילות חסדים צריכות לקבל יחס רציני ומקצועי לא פחות ואף יותר מכל מקצוע אחר בחיים..”
גם אתם בנתינה שלכם שותפים לדרך זו.
שנהיה טובים,
בהערכה אפי.

תמר שלום רב,
השנה אני מסיים את התואר הראשון וגם את שנותיי בתור מלגאי של אימפקט. בשתי השנים האחרונות התנדבתי במסגרת ארגון ‘לתת’ במקום שנקרא ‘אתנחתא’. מדובר על בית לבני נוער שמסיבות שונות אין להם בית לחזור אליו ולפעמים הם מגיעים הישר מהרחוב.

מטרת המייל הזה היא קודם כל להודות לכל צוות אימפקט על העבודה הקשה שאתן עושות, גם לכן מגיע מכתב. מלגת אימפקט הייתה עבורי לא רק עוגן כלכלי במהלך שנות הלימודים, אלא גם פתח לרכישת חוויות, קשרים שאחרת לא היו מתאפשרות לי.
המטרה השנייה של המייל היא לספר לך כי ההתנדבות במסגרת לתת ואתנחתא הייתה חוויה מלמדת ומתגמלת ואני ממליץ עליה לכל חברי.
המפגש עם הנערים והנערות הללו, עם הרובד הזה בחברה הישראלית, היה מאוד משמעותי עבורי ולולא שיתוף הפעולה שלכם איתם זה לא היה מתאפשר.
אני מקווה שלכל מלגאי באימפקט תהיה אפשרות להתנדב במוסדות דוגמת זה.

תודה רבה והמשך עשייה מוצלחת,
דניאל

לאורנה פסח וצוות בנות אימפקט שלום,

לפני כשלושה חודשים יצאתי לשליחות בכנס השנתי של FIDF GALA DINNER בעיר שיקאגו, היה מדהים לפגוש את הקהילה החמה מאוד בשיקאגו ובייחוד תורם גדול של מדינת ישראל – מר אל פרנק ואישתו פאט! הם אירחו אותנו בצורה מדהימה, הכירו לנו את העיר, האנשים, את כל המשפחה – הילדים והנכדים שאגב אנחנו עדיין בקשר ממש חם איתם,
ארוחות משותפות, כנסים קטנים וגדולים ובכלל נתנו לנו הרגשת ביתיות ושייכות

כיף וטוב לראות שיש אנשים כאלה שאכפת להם במידה כזו מהמדינה ומלוחמיה
תודה רבה,
חגי

שלום וברכה

אמנם אנחנו חייבים לכתוב מכתב תודה רק לתורם, אבל אני מרגיש שאני צריך להודות גם לכם על העזרה והתמיכה שאתן נותנות לנו המלגאים. אני יודע שסביר להניח שהייתי יכול לשרוד את האוניברסיטה גם ללא התמיכה של המלגה, אך זה ודאי לא היה הרבה יותר מלשרוד, דבר שהוא חבל מאד- בעזרת המלגה אני יכול ללמד כמו שצריך ולהצליח לפי היכולות שלי ובלי לדאוג יותר מדי (רק קצת) למימון של הלימודים והחיים שיש מסביב האוניברסיטה. רציתי להודות לכן על העזרה ועל העידוד שאתן נותנות לנו, כך שלמילואים שיש לי בינואר אני יכול ללכת בראש יותר שקט, ואני לא צריך לדאוג שהבוס שלי יכעס שאני מחסיר ימי עבודה בנוסף אתן מארגנות דברים נוספים שעוזרים לנו להתקדם בחיים (כמו הסדנה של עץ הדעת שהייתה מאד מעניינת).

תודה רב מקרב לב
אמיתי

בס”ד
כ’ בכסלו תשע”ב
לכבוד:
נהלת המלגה הגב’ אורנה פסח וצוות העובדות המשרד

הנדון: מכתב תודה

בשנים תשס”ח – תשע”א, התכבדתי להיות אחד מאלפי הסטודנטים של מלגת “אימפקט”.
במהלך ארבעת שנותיי בלימודיי לתואר מהנדס B,Sc בתחום תעשייה וניהול ב”מכללה האקדמית להנדסה ירושלים”, מלגת “אימפקט” סיפקה לי ביטחון כלכלי רב תוך כדי קבלת שירות אדיב ומסור מצוות המשרד.
מעל לכל בלטה שיטת הניהול הברורה והפשוטה בא נוהלו המלגאים: המידע כולו היה מעודכן ונגיש און ליין תמידית באתר האינטרנט, במפגשים השנתיים רועננו אופי ונהלי המלגה וההכנה למפגשים עם התורמים.
בנוסף לכך השירות בטלפון ובתכתובות הדואר האלקטרוני היה מהיר ואיכותי, תמיד היה אפשר לפנות לצוות המשרד לשאול ולברר לגבי הנחיות או בעיות אישיות.
מעל לכל הורגש שהמלגה עובדת כארגון מסודר עם נהלים ברורים אך מצד שני תמיד יש אפשרות להעלות מקרים מיוחדים ולהיוועץ בצוות המשרד, תמיד הייתה הרגשה שהטוב ביותר נעשה עבור מלגאי “איפקט” וברור מאוד למה מצפים מאיתנו מבחינת המחויבות ללימודים, לקהילה ולתורמים היקרים.
אלפי תודות על מלגה היקרה והשירות המצוין!

אלי אליהו
בוגר הנדסת תעשייה וניהול
ירושלים

שלום,
שמי אסי ואני מלגאי שנה שנייה של תכנית אימפקט.
אני שולח מייל זה כדי לומר תודה רבה גם לכם על הכול.
השנה הראשונה של קבלת המלגה הייתה נהדרת ועברתי חוויות מדהימות במקום בו אני מתנדב, מעון “בית אביב” לגיל הזהב באשדוד.
אחת הפעילויות שאני מבצע במקום ההתנדבות, היא לשמח את מבקרי המקום באירועי שירה בכל אירוע שרק אפשר.
אני מצרף לכם כמה תמונות מהפעילות ההתנדבותית שלי כי אני מרגיש באמת שאני תורם ונותן מעצמי וזה פשוט נהיה זכות לעשות את זה.
אסי.

אורנה, דליה, הדס וכל צוות אמפקט

ברצוני לומר לכן מס’ מילות תודה, אחרי החזרה שלי מהמשלחת לשיקגו. כבר עברו שנה וחצי מאז שסיימתי את הלימודים, והכל נראה כל כך רחוק. הנסיעה הזאת העניקה לי הזדמנות להבין את המשמעות העצומה של אימפקט בחיים שלי בפרט ובחיי המדינה בכלל.

במהלך חמש שנות הלימודים למדתי בצורה מאוד אינטנסיבית, היית עסוק בלשרוד, אימפקט הייתה עבורי קרש הצלה, מרווח נשימה. ההיבט הכלכלי היה מאוד משמעותי באותה תקופה. הנסיעה הזאת נתנה לי הזדמנות נדירה לבחון את הדברים בראייה יותר רחבה, לקבל פרספקטיבה במבט לאחור. הבנתי שהמלגה הזאת היא הרבה מעבר לעזרה כלכלית.

בכל פעם שאני נפגש עם התורמים, אני מבין את חשיבות הקשר העמוק עם יהדות ארצות הברית וזה מרגש אותי עד דמעות, חשיבותה של המילגה היא הרבה מעבר להעברת כספים ללוחמים, היא מעצימה ומחזקת את הקשר בין האנשים לארץ. כשיוצא לי לדבר עם תורמים פוטנציאלים ואני מספר להם את הסיפור שלי אני רואה את הניצוץ בעיניים שלהם ואת הרצון שלהם להיות יותר מעורבים ויותר מחוברים. אני מודה לכם על שנתתם לי לקחת חלק בהזדמנות מרגשת שכזאת.

כשהייתי צריך לכתוב את הנאום, את הסיפור שלי, פתאום הבנתי כמה הספקתי בשבע השנים האחרונות, למנות את כל ההשגים שלי, הצטיינות בחמש שנות לימוד, זכייה בתחרויות ועכשיו הכל מתנקז לשיא, אדריכל שלוקח חלק בתכנון שדה תעופה. אין לי ספק שהרבה מההישגים הם בזכות המלגה. אין לי מילים לתאר עד כמה מרגש היה להיות שם, בשיקגו, מול אל פרנק ולספר לו את זה, ראיתי עליו שגם הוא מתרגש. למרות שלא הספקתי לנאום באירוע הוא התעקש למנות את ההישגים שלי בפני כולם, הבנתי עד כמה הוא גאה בי.

וכאן אני חוזר אליכן, הבנות המדהימות שעומדות מאחורי המפעל המרגש הזה. אני יודע שכבר אמרתי אלף פעמים תודה, ובכל פעם התודה מקבלת רובד משמעות נוסף. ההערכה שלי בכל פעם רק הולכת וגוברת. אני באמת מבין עד כמה אימפקט זה חלק בלתי נפרד ממני שישאר איתי לכל החיים, ושאני ארצה לתרום יותר ויותר ככל שאני אוכל.

אני יודע שהנסיעה שלי לא עברה באופן חלק, ונעשו שינויים ברגע האחרון, אני מצטער אם הקשתי עליכן, הכל נעשה בלחץ מטורף של זמן. אני חושב שבשורה התחתונה הביקור היה מוצלח ביותר ואני רוצה להאמין שהמלגה תהנה מהפירות של הנסיעה הזאת.

אני מאוד אשמח לקחת חלק בעשייה גם בעתיד, אנא אל תהססו לפנות אליי בכל עת שתצטרכו עזרה בכל תחום. אני מבטיח לעשות כמיטב יכולתי.

שוב אלפי תודות ויישר כח !!

אוהב, יאיר.

השעה עכשיו 00:30 ולא מזמן חזרתי מהטקס.
וחשוב לי לומר לכם תודה , תודה על הכול.
לכם לא הקדישו זמן להגיד תודה כי יש כול כך הרבה אנשים שצריך לומר להם תודה אבל אתם לא פחות חשובים.
העבודה שאתם עושים בשביל כול מלגאים כול הבעיות, כול ההצקות שלנו.
בהכל אתם מטפלים בצורה חמימה ומסורה ואני רוצה להגיד לכם תודה
ולאחל לכם שנה שמחה, ומעשירת נפש.
לילה טוב
נדב

צוות אימפקט היקר,

בעזרת ה’, אוטוטו אני מתחיל את שנת הלימודים השלישית.
רציתי פשוט לומר: תודה רבה!
הידיעה וההרגשה שיש משפחה שתומכת ומחזקת, מדרבנת מאוד להצליח.

תבורכו.
יום מעולה ושנה פוריה!
אלירן

!IMPACT שלום.

שמי ניסן ועתה סיימתי 4 שנות לימודי תואר ראשון במשפטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים ר”ג בתמיכתכם.

רציתי הפעם לפנות אליכם ולומר לכם תודה ענקית על תמיכה שעזרה לי ללמוד ולסיים תואר. החיבור של יוצאי יחידות קרביות עם תורמים, ומצד שני ההתנדבות היא רעיון מבורך ויותר מזה. זה ממש דוגמא איך הדברים באמת יכולים לפעול בצורה מושלמת של קבלה ונתינה.

במהלך הארבע שנים יצא לי לפגוש פעם אחת את התורמים שלי – שושנה ולירוי שכטר בערב מהנה ועד כמה שניתן לומר להם תודה, וחוץ מזה בין שניים לשלושה מכתבים בשנה של שמירה על קשר.

אתכם יצא לי להיפגש במפגשים השנתיים במכללה ובאמת לראות שאכפת לכם ואתם מנסים לעזור גם אם זה לא תמיד מצליח היום אני מסתכל על עצם הרעיון שהוא מבורך ומראה באמת על קשר טוב וממשי.

ההתנדבות שלי באחריי הייתה יוצאת מן הכלל הרגשתי שאני נותן ומקבל. החוויה שעברתי עם חניכים שנה אחרי שנה ולראות את ההתקדמות שלהם ואיך הם מממשים את מה שעברנו יחד בשירות הצבאי כל אחד בדרכו מעיד ממש על עבודת קודש שחוויתי וזה משהו שבגללכם הגעתי אליו.

כל הרעיון של הפרויקט הזה הוא בעצם תהליך שהרבה אנשים עוברים בו וכולם הם בעצם תומכים בקידום החבר’ה בישראל צמצום פערים ולמידה של הכרת הטוב. במקום אידיאלי הלוואי והיינו כולם יכולים ללמוד בחינם או שלא היינו צרכים להישען על אף אחד או שצה”ל יממן לימודים גבוהים ליוצאי יחידות קרביות. ובמקום שלא כך הדברים, ויש פרויקט כמו IMPACT! עמותה המחברת בין יוצאי יחידות קרביות שמתקשים לשלם את הלימודים הגבוהים (ואף חלק גדול מהם בלי פרויקט כזה לא היו יכולים ללמוד) לתורמים מחו”ל, ומצד שני המלגאים מחויבים לתרום לקהילה שעות, התוצאה היא אפקט דומינו שכולם מרוויחים.

לסיום אני יכול לספר רק כשקיבלתי את ההודעה שאני מקבל מלגה לפני 4 שנים זו שהודיעה לי ביקשה גם שהמלגה שאני מקבל תהיה ע”ש יונתן עברון ז”ל שנהרג במהלך פעילות מבצעית בג’נין. למרבה הפלא יונתן ז”ל היה חייל של חבר טוב שלי חבר לצוות. לא הייתה לי היכרות אישית עם יונתן אבל ראיתי אותו מס’ פעמים וכן גם הייתי בלוויה שלו כך שיש לכל העניין הזה ערך גדול יותר ועבורי נדבך נוסף.

לכן רציתי לומר תודה גדולה, ואשמח להצטרף לתכנית של הבוגרים שממשיכים במסורת והם בעצמם תומכים במלגאים החדשים.

תודה רבה, בשמחות.
ניסן

לצוות אימפקט היקר!

תמיד אני שולח מיילים שאני צריך עזרה במשהו, ותמיד אתם שם!
אז הפעם רציתי לעדכן אתכם הצוות היקר במשהו משמח וכלל לא בעייתי, בשעה טובה ומוצלחת נולדה לנו בת מתוקה השבוע!!!!
לפעמים לא מסתכלים על המכלול אך הזרה העצומה עזרה לי לסיים בהצלחה שנה שנייה עם עבודה מאתגרת עם נוער בסיכון, ולגדל ילד מתוק, ועכשיו הצטרפה נסיכה מתוקה!
אין מילים בפי להודות לכם על כל העזרה, לפני ששנה נפתחת וכל הלחץ מתחיל נאחל לכם שנה מעולה מלאה בשמחות!!!

ונפגש בחגיגות אימפקט!
אבי ואלישבע!

בנות אימפקט היקרות שלום רב,

לפני כשבועיים קיבלת את התשלום האחרון של המלגה ובכך סיימתי להיות חלק ממשפחת מלגאי אימפקט.

רציתי להודות לכולכן תודה ענקית על כל התמיכה והעזרה במהלך שלוש שנים, לו לאי אימפקט לא הייתי אפילו מתחיל תואר והיום כבר סיימתי אותו (וכנראה שגם בהצטיינות).

ותודה לאל היום אני כבר מתעסק בתחום לימודיי. הייתי מעוניין להיות מהמלגאים הראשונים שיתרמו לכם תרומה צנועה (100 ש”ח, כמו שאורנה ביקשה בזמנו וכי אני עדיין לא יכול לתרום מלגה שלמה).

בנוסף אימפקט נתנו לי את היכולת להשתלב בשוק העבודה ולקבל המון. כנראה שעדיין יש דרך ארוכה עוד לפני אבל בזכותכן היא ניראת פחות מאיימת ואפילו קלה.

תודה רבה על הכול (במיוחד לאור שראיינה אותי לפני יותר משלוש שנים).

אני מאחל לכל אחת ואחת שעובדת במלאכת הקודש הזו את כל הטוב שבעולם.

בברכה
שי

לאורנה ולכל צוות אימפקט שלום רב.

שמי רומן בוזילו, מלגאי אימפקט.
אני שמח לחלוק איתכם שבימים אלו סיימתי את לימודי התואר הראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה במכללת סמי-שמעון בהצטיינות. ואני מתחיל לימודי תואר שני בהנדסת חשמל ומחשבים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב כבר באוקטובר הקרוב.

בזמנים שמחים אלה עבורי, ברצוני להכיר לכם את תודתי. לכל אחד ואחת ממשפחת אימפקט ולתורמים גם יחד, תודה רבה.

אני בהחלט מרגיש שההישגים שהגעתי אליהם הגיעו הרבה בזכותכם ובזכות התנאים האידיאליים שהענקתם לי מכל הלב, שבקלות היה ניתן לחוש את היחס הלבבי מצידכם.

שוב, תודה רבה רבה. אפשרתם לי להגשים את מטרותיי ושאיפותיי, בתקופה כה קריטית וחשובה בחיי. הלוואי שכל הטוב שיוצא מכם ומגשים חלומות לכל כך הרבה חבר’ה צעירים ידע לחזור למקורות שלהם וללוות אנשים טובים בכמה שיותר שמחות ורגעי אושר כמו שמגיע לכם.

המון תודה,
רומן.

דליה שלום!

רציתי לומר תודה על הכול!! הייתה לי חוויה מדהימה, התורמים ובכלל כל הקהילה הבנות מהמשרד , יעל שפגשה אותנו וגם טיילנו איתנו 3 שעות ברגל והראתה לנו את העיר ,כולם פשוט מקסימים !

קיבלו אותנו כל כך יפה והתייחסו אלינו ממש כבני משפחה .

תודה שנתתם לי את ההזדמנות לפגוש את התורמים שלי ולהכיר אותם הרבה יותר חוץ מהשם שלהם, כיף לדעת שיש אנשים טובים שאוהבים את הארץ וכל כך מעריכים את מה שעשינו.

נהננו מאוד , את החוויה הזאת אני לא אשכח !

שבת שלום ושוב אין לי מילים תודה על הכול .
סבטלנה

לבנות אימפקט! שלום.
הנה סיימתי את שנה א’. סיימתי את הסמסטר ללא מועדי ב’.
כל אחד ואחד מהציונים שלי בסוף הסמסטר הזה היה מעל 90, חוץ משני ציונים 80 ו- 84.
כרגע אני מסווגת כמצטיינת באחד מהחוגים בהם אני לומדת והוצע לי מסלול למצטיינים בחוג זה.
וכל זאת, אני לא זוקפת לזכותי הבלעדית.
אני יודעת שלמרות שגם עכשיו אני מתנהלת בחסכנות, לולא המלגה ולולא הטיפול והליווי שלכם, הלמידה למבחנים אלה הייתה מלווה בדאגה רבה יותר לכסף, הראש היה מלא יותר בדאגות- מאשר בלימודים.
לכן אני מרגישה חובה וזכות להודות לכן, אני יודעת שגם לכן היה חלק בהישגיי בסמסטר הזה.
אני רוצה להודות לכן, על הליווי, על הנכונות, על הלב החם, התחושה הנעימה ועל העזרה העצומה שאתן והמלגה נותנים לי, אני לא יכולה לתאר לעצמי איך הייתי צולחת את השנה הזו, ואת השנים שיבואו בלעדיכם.
ת-ו-ד-ה!!!

אורית בוקר טוב,

רציתי להודות לכם על הטרנספורמציה שחיי עברו בזכות המלגה של אימפקט.
כמובן שהמייל הזה לא לעולם לא יצליח להביע את הכרת התודה שלי אליכם, אבל זה חשוב לי עד מאוד.
אני הבכורה מבין שלושה ילדים עם אבא מפרנס יחידי ואימא מובטלת. בזכות הפקס שאימא שלי שלחה לכם שנודע לי רק על ידכם שקיבלתי מלגה, חיי השתנו מקצה לקצה.
תמיד רציתי להיות עיתונאית ובתחום התקשורת. עשיתי פסיכומטרי, קיבלתי ציון גבוה אך לא מספק כדי ללמוד באוני’.
“המכללה למינהל” הייתה כחלום בשבילי בעיקר בזכות ההתמחויות הנהדרות שהם מעניקים לסטודנטים שלהם בתחום התקשורת.
אתם אפשרתם לי לקבל השכלה אקדמאית מהשורה הראשונה, ומקווה שבעתיד אגרום לכם להתגאות ואפתח קריירה מן המניין.

תודה רבה לכם, ולרב יחיאל אקשטיין.
והמשך יום נעים וקריר במזגן.

רותם.

שלום לכל צוות אימפקט.
העבירו בבקשה תודה אישית למר הארי גרוס.
אני יכול לומר שאני שגריר טוב של אימפקט לאנשים נוספים שעומדים לפני לימודים ולא רק בגלל המלגה המדהימה אלא בגלל התחושה של השותפות במשפחה גדולה ומיוחדת.
תודה על הכול ובהצלחה לכולכם בהמשך.
עופר

לכבוד צוות אימפקט היקרים

לפני שאני מסיים את התואר ולאחר הרבה דברים קשים ומאתגרים שעברתי במהלך הארבע השנים האחרונות
ואתם נתתם לי כתף ותמיכה בכל מה שהייתי צריך וגם אוזן קשובה כשזה היה נדרש
רציתי לשמח את התורם שלי ואתכם- צוות אימפקט היקרים בחלום שלי שלא יכולתי להגשימו ללא עזרתם החמה והאוהדת של שרי ובוב וינר והסיוע שלכם
בתאריך 2.6.11 היה לנו טקס הצגת פרויקטים בטקס זה למעשה, אנו מציגים באוניברסיטה העברית בירושלים את פרויקט הגמר שלנו בנושאי ההנדסה שעליו עמלנו כשנה ומשמעותו בתואר מכרעת.משום חשיבות הפרויקטים וחדשנותם נוכחים שם רוב החברות המובילות בארץ בתחום ההיטק ופרופסורים מן השורה הראשונה
אנו בחרנו לעשות פרויקט בנושא של גילוי זיהום במים על ידי חיידקים מיוחדים,בשיתוף עם מוזיאון המדע בירושלים ולהציג יכולת זו .
לא אלאה אתכם בפרטים אבל נושא זה הוא נושא מפתח מרכזי ומעניין המשלב ביולוגיה פיסיקה והנדסה.
בפרויקט שלנו הצלחנו להציג יכולת זו בזמן קצר של כשעתים בצורה ברורה לבן אדם פשוט ואינה דורשת אדם מקצועי (כיום צריך אדם מקצועי כדי לבצע בדיקה זו והיא אורכת ימים)
לעניינו, זכינו פרויקט מצטיין באוניברסיטה העברית על ידי צוות הפרופסורים והחברות המובילות!!
צירפתי כמה תמונות מהאירוע אתם מוזמנים להציץ …

תודה מיוחדת לבוב ושרי וינר
וכמובן לאורנה פסח, תמר ולכל שאר הצוות..

בזכותכן ובזכות מלגת אימפקט אני יכול להרשות לעצמי להתנדב בנוסף לעבודת הסטודנט.

שנה שעברה תפקדתי כסגן יו”ר האגודה, כיו”ר בית הספר למשפטים וכראש המחלקה המשפטית,
השנה החלטתי להמשיך בשנתי השלישית בתפקיד ראש המחלקה המשפטית שתפקידה לייצג את הסטודנטים.

אני חשבתי על זה לא פעם, רק בזכות המלגה, זכיתי לתת לקרוב ל-13 אלף סטודנטים שלומדים במכללה.

אז תודה לכן, על האפשרויות.
אופיר

בנות אימפקט היקרות,

זה המכתב האחרון שלי לתורמים ובאותה ההזדמנות רציתי להודות גם לכן מעומק ליבי על ההזדמנות שנתתן לי להגשים את עצמי.
אני גאה להיות חלק מהמשפחה של אימפקט כיוון שבעיניי אתם מייצגים את המשפט “כל ישראל ערבים זה לזה” הערכים שעליהם מושתת הארגון ביניהם- תרומה למדינה, תרומה לקהילה, קידום צעירים חסרי יכולת כלכלית ועוד. מחזקים את רוחי ומעוררים בי השראה להמשיך באותה דרך בתחום שבחרתי.
אני לקראת סיום התואר שלי במדעי התזונה ובסוף ההתמחות של משרד הבריאות שתתקיים אחרי התואר אהיה לתזנאית קלינית. עברתי תקופה לא פשוטה במהלך התואר מבחינת משברים אישיים ובכל פעם שבחרתי להמשיך הלאה ולהתקדם הדברים התחילו להסתדר עבורי. הרבה מהכוחות הללו אני מייחסת לאימפקט, לא רק התמיכה הכלכלית, אלא גם הידיעה שיש שם מישהו שסומך עליך, שנתן לך הזדמנות כי הוא מאמין בך, כל אלו נטעו בי כוח להמשיך הלאה ולעבור את המכשולים הרבים שניצבו לפניי בדרך.
תודה על הכל בנות יקרות, על עבודת הקודש שאתן עושות.

בהערכה רבה,
ליז.

ואם אי פעם תצטרכו ייעוץ תזונתי אשמח לעזור … 🙂

לכל משפחת אימפקט היקרה

לאחר הביקור המוצלח במכללתנו הצנועה – מכללת כנרת רציתי לשתף אתכם קצת במה שעבר עליי במהלך השנה וחצי האחרונות במחיצתכם

שנה שעברה הייתה לי חניכה מקסימה מאין כמוה, היא התאשפזה בתחילת השנה והפסידה חומר לימודים, במהלך החונכות בשנה ע”י עמותת תללים נפגשתי איתה, השלמנו את כל החומר ואף הוצאנו ציונים ממש טובים בסוף השנה, השנה מרוב שהתחברנו אני ממשיך איתה גם השנה, עולה פעם בשבוע לגולן וזה מעבר להתנדבות שלי באחריי

אחרי שנכנסתי לכל הדרייב של ההתנדבות בזכותכם, לקחתי על עצמי השנה את משרת המדריך הראשי של קבוצת הכנה לצה”ל בעיר טבריה מטעם ארגון ‘אחריי’, זה גם ההתנדבות שלי השנה, מצ”ב קצת תמונות שתראו למה אתם שותפים ועוזרים, היינו בפורים בחלוקת משלוחי מנות לחיילים קרביים בצפון, התמונות הם של לוחמי שריון מהגדוד של גלעד שליט וגולנציקים מגדוד 51.

בסוף הפוך על הפוך עשינו פה מעגל של תרומה לחיילים ע”י צעירים שמודרכים ע”י חייל לשעבר שקיבל אימפקט…

בסוף תנו לעצמכם את כל הקרדיט, ותמשיכו ללחוץ את החברה להתנדבות, רבות מדברים על מצבה של החברה בישראל אבל אני חושב על רק כמה הקבוצה שאני מדריך בטבריה עושה טוב לחברה ובעיקר לעצמם- חברה שהם נוער סיכון במלוא מובן המילה, אזיקים אלקטרונים, חברה עם תיקים על עבירות סמים ואלימות הכי קשים שיש באים ומתנדבים ורוצים לזכות בזכות לשירות קרבי, לא ייאמן, וזה הכל קורה כי מישהו שם באמריקה הרחוקה שולח כסף דרך ת”א הרחוקה אלינו פה…מדהים

אז תודה רבה ואנו עוד נשתמע …
המשיכו כך

לכבוד משפחת !IMPACT 

ראשית חג שמח!

אני פונה במייל זה לכל משפחת אימפקט להודות לכם על הפעילות הענפה והנדיבה שלכם!

בזכותכם אני מצליח לשלב את היום יום עם עלויות הלימודים במכללת אונו והוצאות רבות נוספות שסובבות שגרת חיי הסטודנט.

לאחרונה אחרי מספר שנים בזוגיות החלטתי לקחת יוזמה ולהציע נישואין לאור אותה אני כל כך אוהב, לשימחתי היא הסכימה 🙂

אני מאמין בכל ליבי שלאימפקט יש תרומה משמעותית להחלטה זו, בזכותכם והתמיכה כלכלית במרוצת התואר של התורם.

תודה רבה לכם, תמשיכו להיות מדהימים!

מקסים, מלגאי IMPACT

 

שלום רב, 
למשפחת אימפקט היקרה, שמי רון חנן אני סיימתי תואר ראשון במדעי המדינה והרבה בזכות העזרה שלכם.
רציתי להגיד לכם שאתם אנשים מדהימים כל אחת ואחד ממכם המענה המהיר, הכל מאהבה עם חיוך רחב, רציתי להגיד שמאוד נהניתי,
הן מהתכנית עצמה והן מההתנדבות המדהימה עם הילדים המתוקים, רציתי להגיד המון תודה על כל העזרה התמיכה, הערכה, האמונה.

רציתי להגיד לכם שאתם ארגון מדהים שעושה טוב בעולם, ומלא בטוב ובעזרה.

תודה מקרב לב.
בברכה,
רון.

תודה רבה על כל התקופה המדהימה שליוויתם אותי בתואר הראשון.
על התחשבות באתגרים שעמדו בפני במהלך התואר, על ההחלטה להמשיך ולתמוך בי לאחר הפסקת לימודים.
האמונה שלכם בי נתנה לי כוחות לעבור כל סמסטר בציונים טובים, ולהגיע ליעד של הממוצע שהצבתי לעצמי.
לולא התמיכה שלכם אינני בטוח אם הייתי מצליח להגיע ליעדים שהצבתי לעצמי, ואם בכלל להגיע לשלב זה, סמסטר לפני סיום התואר.
במסגרת ההתנדבות של המלגה, בארגון לתת, שאפתי להשיב חלק קטן ממה שהענקתם לי. במסגרת ההתנדבות, ריכזתי מתנדבים בסניפים של ״שופרסל״.
עם המון אמביציה ורצון להתרים לכמה שיותר למשפחות הנזקקות. נותר בי הרצון להמשיך להתרים, לכן בחרתי להמשיך ולהתנדב במסגרת הארגון גם במהלך השנה הנוכחית. 

שאיפתי היא להגיע למקום בו אעבור לצד הנותן את העזרה הכלכלית לאנשים שתואר ראשון בהנדסה הינו בגדר חלום, בשל אתגרים אשר לא מאפשרים לממן את הלימודים. 

כיום אני בתהליך מתקדם לקראת משרה ביטחונית בצפון הארץ, וברצוני להשאיר את החותם שהשארתם בי בכל מקום שאליו אלך, חותם הנתינה ללא תמורה.
אני מקווה שאתרום את חלקי לתעשייה ואבצע שינויים משמעותיים בהמשך דרכי המקצועית. 

תודה מקרב לב,
נדב.

אני נתנאל בן עזרא מלגאי אימפקט זה שנה רביעית ומשנה לשנה מבין כמה אימפקט עם כל זה שהיא גדלה ממש בה היא פשוט משפחה מחבקת ותומכת מכל הבחינות. הרגישות ההבנה והעזרה של הצוות המטורף בראשות אורנה פסח פשוט מעורר השראה. מזמין את כולם להצטרף למשפחה הנפלאה הזו!

דילוג לתוכן